Firma Studio HD oferuje Państwu nowe spojrzenie na usługi wideofilmowania i wykonywania fotografii cyfrowej, zgodne z najnowszymi nurtami w tej branży.

Kreatywne i nowoczesne filmy oraz fotografia to nasza pasja. Tworzymy cześć Waszej historii.

Pracujemy z zamiłowania do tworzenia rzeczy oryginalnych, subtelnych i pięknych.

Filmowanie i fotografowanie, to również nasza praca, w którą angażujemy całą swoją energię i inwencję. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Tworzymy filmy, które mają swój niepowtarzalny charakter i klimat. Jesteśmy oczywiście także otwarci na Państwa pomysły i sugestie.

Wieloletnie doświadczenie w branży video i fotograficznej oraz najnowszy profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy (kamera Sony EX-1R, lustrzanki Canon Mark III, Canon Mark II, Canon 6D, mikrofony bezprzewodowe sennheiser, rejestratory dźwięku, system stabilizacji obrazu glidecam oraz slider) sprawia, że spełniamy wszystkie wymagania na najwyższym poziomie.

Nasz kamerzysta i fotograf na ślub i wesele, a także inne uroczystości, to odpowiedzialni i rzetelni fachowcy, którzy w razie potrzeby poprowadzą Państwa krok po kroku w realizowanych produkcjach. Dzięki temu, te cudowne i wyjątkowe chwile, zostaną pięknie udokumentowane, a otrzymane od nas filmy i zdjęcia, stanowić będą dla Państwa i bliskich śliczne pamiątki.

Oferowane przez nas usługi związane z wideofilmowaniem i fotografią cyfrową, adresowane są zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla Firm.

Studio HD dzięki profesjonalnej obsłudze, pozyskuje coraz to nowych Klientów oraz stale poszerza zakres swoich usług. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Zleceniodawców, którzy często polecają nasze usługi znajomym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia naszego portfolio.